0سبد خرید

 

شاید تا به حال به این فکر افتاده باشید که دیگر ساختمان شما قدیمی شده است و باید به فکر تعویض آن باشید اما هزینه های خرید یک منزل نو احتمالا شما را از این تصمیم منصرف کرده است. بهترین عمل جایگزین برای اصلاح و بهبود یک واحد مسکونی یا اداری، عملیات بازسازی ساختمان است که با این روش در نهایت میتوان در زمان کمتر و با هزینه بسیار پایین تر تغییرات مورد نظر را به انجام رسانید. شما با عملیات بازسازی میتوانید دکوراسیون کامل بنای خود را تغییر و بهبود دهید. حتی زمانیکه میخواهید تغییر کاربری داشته باشید نیز میتوانید با یک بازسازی مهندسی شده این کار را انجام دهید.

بازسازی ساختمان مسکونی
مشاوره بازسازی خانه

روند کلی بازسازی در مجتمع ساختمانی کوبه به این شکل است که، پس از بازدید اولیه و برداشت نقشه از وضعیت کنونی بنا ، با تکیه بر مشاوره های تخصصی صورت گرفته با کارفرما ، نوع کاربری و در نظر گرفتن جوانب مختلف از جمله مباحث مالی ، سبک بازسازی و گستردگی آن ، اقدام به برآورد هزینه ، تهیه نقشه و طراحی داخلی به صورت سه بعدی نموده و پس از تائید کارفرما وارد فاز اجرا میگردد.

کار از تخریب انواع دیوارهای قدیمی شروع می شود و تا خاک برداری و دیوار چینی های مجدد ، تعمیر و اجرای تاسیسات فرسوده ، کف سازی با متریال های متناسب با معماری مدرن یا کلاسیک ، ادامه می یابد. حال نوبت به تغییراتی در سقف رسیده و این بار برای شما از یک طرح بسیار زیبای سقف کاذب به همراه نورپردازی استفاده خواهیم کرد. طراحی و اجرای کابینت ، با متریال و طرح متناسب با فضا سازی های انجام شده قدم بعدی خواهد بود. تعمیر و احتمالا تعویض سنگ های راه پله و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره را خواهیم داشت و همچنین درب ورودی منزل را در صورت نیاز میتوان با یک درب شکیل تر، که امنیت بالاتری هم داشته باشد جایگزین کرد. در مراحل پایانی پس از رنگ آمیزی و نقاشی با انواع رنگ و یا کاغذ دیواری ، با نظافت کلی پروژه ، بازسازی ما تکمیل می شود.

بازسازی ساختمان مسکونی